Consulting: Światło Dzienne

NASŁONECZNIENIE

Warunki Techniczne w § 60 określają jaka ilość promieni słonecznych jest niezbędna dla użytkownika. Pracochłonna metoda linijki słońca często zajmuje wiele godzin szczególnie w ścisłym śródmieściu i w regionach o dużym spadku terenu. Nasza metoda oparta o algorytmy, symulacje komputerowe i Big Data pozwala w szybki i dokładny sposób sprawdzić czy dany obiekt spełnia określone w prawie kryteria.
więcej


PRZESŁANIANIE

Zapewnienie odpowiedniej przestrzeni na nową inwestycję zostało określone w § 13 Warunków Technicznych. Jednak czasami sprawdzenie czy nowo projektowany obiekt spełnia wytyczne często bywa czasochłonne a rezultaty są niepewne. Nasza metoda oparta o linie obserwalności (isovist) pozwala na sprawdzenie przesłaniania nowego budynku przez istniejący, istniejącego przez nowy oraz samo-przesłanianie.
więcejAnaliza Nasłonecznienia już od 499 zł
Analiza przesłaniania już od 799 zł

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałem pracując przy projektach o różnej skali od zabudowy wielorodzinnej po wielokndygnacyjne szklane wieżowce. Projekty realizował dla pracowni architektonicznych, fundacji, uczelni i kilentów prywantnych w różnych szerokościach geogranicznych. Do tej pory pracowałem między innymi z:

Website Powered by WordPress.com.